2902879 DIN Rail Power Supply Redundancy Module Quint- 24DC/2X40/1X80, Input: 24 V DC/2x 40 A, Output: 24 V DC/1 x 80 A
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category